דיון בנושא הצעת חוק עבודת נשים 30.10.2013

J'Adore

ביום רביעי ה-30.10.13 התקיימו דיונים של ועדת העבודה דיון בנושא הצעת חוק עבודת נשים (תיקון – הארכת חופשת הלידה בגין אשפוז ילד בפגיה), התשע"ג-2013 (פ/1023)

המטרה: הארכת חופשת לידה במלוא זמן האישפוז בפגיה. כלומר, שחופשת הלידה תתחיל מייד בשחרור ולא דקה קודם. רלוונטי למי שמאושפזים מעל 10 שבועות.

יו"ר ונציגי  העמותה נפגשו עם ארבעה ח"כים נהדרים ומגויסים לתמיכה בפגים. ראשית ח"כ אורלי לוי שפעלה ופועלת רבות לטובת איכות חייהם של הפגים והוריהם. ח"כ אורלי לוי היא יו"ר הפורום למען הפגים בישראל. הפורום כולל את עמותת לה"ב ואת איגוד הנאונטולוגים הפועלים כגוף אחד לקידום מטרות משותפות.

עמותת לה"ב שמחה על המשך העבודה המשותפת עם ח"כ אורלי לוי ומודה לה על כל מה שנעשה עד כה ובטוחה שנעשה עוד הרבה ביחד לטובת הפגים.

בנוסף, ח"כ ניסים זאב, ח"כ יעקב אשר וח"כ אורי מקלב. הנושאים שעלו על הפרק: קידום הרפואה ומעקבי התפתחות הפגים: תקנים וכספים לפגיות, אחידות בין שירותי הבריאות, תכניות התערבות מוקדמת לפגים והוריהם, הגדלת זכאות לחיסון RSV, זכויות הורים בעת האשפוז, הקמת בנק חלב אם ועוד ועוד.

הפגישות היו מוצלחות מאד, כולם נכונים לסייע לקדם את המטרות במהלך כל השנה, לא רק סביב חודש המודעות, אך המלאכה רבה – כל מי שהורה לפגים ורוצה לשנות עבור ההורים הבאים – בואו עזרו לנו והתנדבו לפעילות!

פורסם בקטגוריה חדשות ועדכונים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.